| Adesim a întrebat:

Am o prietenă care are multe certuri în cuplu. De curând mi-a povestit că prietenul ei i-a spus asta:,, Eu nu mă pot uita în ochii tăi ci doar atunci când facem sex." Eu nu i-am spus nimic de el pentru că nu era într-o stare psihică prea bună. Ce credeți de el?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se foloseste de naivitatea ei

| Mosotti a răspuns:

Deci e un sexangiu doar, nu o place cu adevarat, de aia se cearta in prostie, trebuie sa se uite in ochii ei si cand face si cand nu face sex daca o place mult. Ea il place, el isi bate joc, e f simplu, nu trebuie sa cunosc personal ca sa-mi dau seama dupa ce ai descris. Altul, sa nu-si mai piarda timpul cu unul cu care se cearta des. Nu au ce probleme sa isi rezolve, e dusa relatia asta.

| Patronu1 a răspuns:

Nu pot sa cred nimic de el atât cât nu îl cunosc personal, ce îți recomand eu sa faci e sa o mai lași puțin sa se liniștească și după aia sa o ajuți sa ia o decizie care o sa o ajute pe viitor, ca, doar de asta ești prietenu ei

| Adesim explică (pentru Patronu1):

Deci trebuie să las apele să se liniştească o perioadă.

| Patronu1 a răspuns (pentru Adesim):

Cam asa ceva. Dă-le puțin spațiu sa își rezolve singuri diferențele și poate o sa se rezolve de la sine, cum se întâmplă în multe cazuri, sa speram