| anonim_4396 a întrebat:

am o problema acum o luna m-am despartit de iubitul meu cu care am stat 1 an de zile el m-a inselat cu o fata de 19 ani.iar acum este cu alta de la clasa a 7a.eu nu am vrut sa fac sex cu el iar el m-a inselat, fiindca a spus ca ce sta sa se roage de mine sa ii dau eu P***a.eu nu am vrut sa fac lucrul asta fiindca nu eram pregatita dar pentru el o faceam pana la urma daca asta isi dorea,la urmatoarea intalnire eram hotarata sa fac fac sex cu el chiar daca nu prea vroiam,el ma si injurat la niste amici iar unele dintre fete mi-au spus,iar peste o saptamana am aflat ca are varicela si mi-a spus ca cica eu l-am blestemat de aia a ajuns la spital, dupa aia am avut un conflict in scoala si m-am luat la bataie cu niste fete iar dupa ce mam batut cu alea s-a dus la una dintre fete si i-a dat cu pumnu in spate si i-a spus ca de ce a dat in mine. dupa aia m-a sunat cineva intr-o seara cu numar ascuns si m-a bagat in conferinta cu el iar el spune ca eu l-am sunat cu numar ascuns iar eu nici macar nu aveam minute, iar el sa luat de mine la scoala si mi-a pus si piedica.acum o saptamana o femeie care se are bine cu el l-a intrebat daca ma mai iubeste iar el a spus ca prima dragoste nu se uita si ca inca ma mai iubeste.iar pe aia cu care sta nu prea o iubeste, adevaru este ca eu inca il mai iubesc.acum el sta cu fata aia mai mult ca sa faca sex.fiinca un coleg de al meu din clasa a stat cu ea iar ea i-a propus colegului meu sa faca sex cu el iar el nu a vrut, iar fostul meu prieten cand a auzit a spus ca cica daca nu era cu mine atunci statea cu ea.voi ce parere aveti? azi mi-a spus fostul prieten al fetei aleia ca cica a spus fostul meu iubit ca cica el regreta ca a stat cu mine, si ca nu ii mai pasa de mine.aa da mentionez ca fostul prieten al fetei aleia vrea sa fie cu mine.iar eu nu vreau.

Răspuns Câştigător
| Carabush a răspuns:

Doooooamneeeee:O waw! m-ai lasat fara cuvinte...
eu nu stiu ce sa zic. pai daca el te-a inselat pe motivul ca nu ai vrut sa o faci cu el, eu nu as mai avea incredere in el si nu as mai avea CLAR ce dicuta cu el.
toti baietii din ziua de azi numai asta cauta placeri carnale si ATAT!
oricum ar trebui sa disucti si cu mama ta, dansa stie mai multe si te poate intelege si ajuta cel mai bine happy

Teo te-a pupait si sa ai grija de tine :*

19 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hello, mai uite sfatul meu : baga`l pe unde a iesit ( adica in p****a masii) nu e frumos ca din parta unui baiat sa iti ceara sa faci dragoste cu el! adica de fapt asta nu este dragoste este : sex, adica fara sentimenete bla-bla-bla., bine pentru noi baietii e placut insa pentru voi fete, hmm uneori orgoliul lasa de urmat! Nu am nimic inpotriva, dar e tzaran, eu cred ca ai prefera pe unul care sa te placa sa te iubeasca si etc, ..sa te faca sa il doresti tu la pat, sa sari pe el sa te intarate, si etc! Mai sunt si alti baieti! si nu iti vinde pasarica ca pierzi baiatul! dal dracu de baiat ca mai sunt si alti, nu te gandi caci daca ii dai pasarica, el o sa mai stea cu tine, din contra, o sa te savureze, apoi la un moment dat o sa se plictiseasca si cum soriceii mai schimba gaurica, asa va face si el! Invata sa te joci cu ei, si nu mai fi naiva succes >big grin

| Silviu591 a răspuns:

Deci cate ti-as putea spune pentru ceea ce ai scris tu aici...esti mandra de felul cum scrii? si nu ma refer ca ai greseli gramaticale.
patetic...

| DeeaMarry a răspuns:

Fostul tau iubit e un mare nesimtit. E mai mult decat limpede ca are un singur gand. Nu as sta cu un astfel de baiat nici 5 minute.

| xCatastrophe a răspuns:

Draga mea ce ai povestit tu acolo e mare invalmaseala de cuvinte si abia am inteles ca iubitul fostului meu prieten si off doamne. Dar singurul lucru care trebuie sa-l faci e sa-i zici "pa-pa"batting eyelashes. Oricum e nebun daca, crede ca o fata de 13 ani il poate satisface pe el rolling on the floor. Fii serioasa oh go on Lasa`l!

| Alejandra4785 a răspuns:

Eu am 15 si el face 16

| defibrilator a răspuns (pentru Alejandra4785):

Oooo, ai vreme sa faci de toate, te grabesti undeva?

| Alejandra4785 a răspuns (pentru defibrilator):

Nu nici nu vreau sa fac sex am timp destul de la 18 in colo

| defibrilator a răspuns (pentru Alejandra4785):

Nu zic 18, sau 20, doar ca nu are rost sa te grabesti sau sa plangi dupa un baiat, vrea sex, sa mearga la curve si sa ramana acolo, asta e opinia mea, si sunt BAIAT/barbat

| Carabush a răspuns (pentru Alejandra4785):

Si eu am tot 15,, si care'i faza?
dupa parerea mea esti (adica suntem) prea "tinere" ca sa zic asa pentru astfel de relatii; asta e parerea mea big grin

| SentimentalConsil a răspuns:

Bine ai facut ca i-ai respins avansurile sexuale, se vada ca magarul sta cu fete doar ca sa aiba parte de sex, eu zic sa iesi din acest cerc de prieteni pe care il ai si sa-ti pui ordine in viata, inca odata felicitari ca nu i-ai cazut prada nenorocitului, pe ala 17 ani poti sa incepi sa ai o relatie de dragoste, pana atunci incearca sa inveti ce inseama viata si capcanele ei, sa inveti cum sa te feresti de lumea parsiva kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmotel a răspuns:

Tl; dr

| BlackManJe a răspuns:

Daca vrei sa faci sex ma ofer voluntar.lasa idbig grin

| fgsxbfhg a răspuns:

Pai ..nustiu cati ani ai tu dar ma bucur ca nu te-ai culcat cu el si ma bucur ca s-a terminat relatia voastra fix inainte sa o faci ..se vede ca nu te merita. el e tipicul baiat care vrea doar sex si cand nu ii se da ceea ce vrea isi bate joc de persoanele care il iubesc cel mai mult. sfatul meu este sa lasi baietii pentru un timp, sa iesi cu fetele, sa incerci sa uiti toata bataia asta de joc iar cand te simti pregatita sa dai frau liber unei relati serioase sa ai grija pe cine iubesti. cauta intr-un baiat dragostea, delicatetea nu frumusetea sau patratelele. lasa-l nu te mai gandi la el, vorbeste cu prieteni vostri comuni si spune-le ca ti-a facut foarte mult rau ca regreti ca ai fost cu el sa ca i-ai dat lui unul dintre cei mai frumosi ani. cand se leaga de tine spune-i sa te lase in pace ca nu mai vrei sa stii nimic de el fa-te ca nici nu il cunosti. timpul trece si vindeca ranile. succes si numai bine.

| dulkik27 a răspuns:

Complicata poveste insa nu intelg care este intrebarea?

| Rusoaica7 a răspuns:

Din tot ce am inteles eu (mai nimic) ar trebui sa incerci o relatie cu fastul iubit al fetei aleia...smug