| Danyel2000 a întrebat:

Buna tpu.Am o problema.Am 14 ani iar prietena mea 12 si nu ne-am sarutat.Cum gasesc momentul cand sa o sarut? Ps: zicetimi cum sa invat sa sarut

Răspuns Câştigător
| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Te apropii de ea mult, si mai mult si te lasti purtat de val pentru ca lucrurile merg de la sie.Bafta Romeo:]

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe youtube "How to kiss tutorials", si iti apar acolo zeci de video-uri in care iti arata cum, si in cate feluri poti face asta.E asa ca sa ai idee, apoi mai ramane sa aplici ce ai vazut.Eu iti urez bafta. Si cat despre moment,e atunci cand sunteti apropiati si se uita la buzele tale, sau daca ai tu senzatia aia ca "trebuie sa o sarut", atunci sa o saruti, sa nu astepti sa mai apara si al doilea, sau al treilea gand.Eu la prima intalnire am imbratisat fata, si apoi la finalul intalnirii cand am dus-o acasa, am imbratisat-o si am sarutat-o.Bafta acolo!

| OMFGConrad a răspuns:

Cum să înveți să săuți? Simplu! O săruți pe ea!

| OMFGConrad a răspuns (pentru OMFGConrad):

...sfat: nu închide ochii până nu te apropii destul de mult de ea ( iar e şi-a închis ochii deja, asta dacă chiar îşi DOREŞTE să te sărute, o va face), după poți să închizi ochii şi tu pentru senzații mai puternice.

| souleaterz a răspuns:

Dap! Totul vine din instinct.

| Claudiu_Spanu_2002 a răspuns:

Uite nu exista moment potrivit... cand iti vine gandul ca "As vrea so sarut " ei bine acela e momentul potrivit... dar daca refuza nu-i nimic macar ai incercat... cat despre vrei sa inveti sa saruti nu poti invata totul vine de la tine : Funda?