| Ivanroxana14 a întrebat:

Bună TPU, am o problemă, am 14 ani și am început în ultimul timp sa ma uit la filme pornografice și să vreau sa fac sex, este normal așa ceva? Va rog sa ma ajute cineva cu niște sfaturi

Răspuns Câştigător
| Daz01 a răspuns:

Ești exact la vrâsta când corpul tău începe să se schimbe, dorința de sex poate fi o consecință a acestor schimbări, deci este ceva perfect normal. Sfat: dacă simți nevoia, masturbează-te dar nu introduce nimic acolo că riști să te "deflorezi", prin această activitate îți descoperi trupul.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai uita la filme de-astea si-ti trece.

| Violleta2022 a răspuns:

Momentan singurul sex pe care-l poti face la anisorii astia, este cu mana dreapta ( si cand obosesti, cu cea stang), pe clitoris, fara sa introduci nimic in vagin, ca rupi himenul si te dezvirginezi.

| Erasmyn100 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu se dezvirgineaza, dezvirginarea se intampla la prima penetrare cu penisul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inceperea vietii sexuale la varsta de 14 ani NU poate fi calificata si nici considerata normala. Este indicat si recomandat sa mai astepti un pic, probabil inca vreo 2-3 ani. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce se intampla cu tine.

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu este normal. Filmele porno și mai ales sexul se fsc la 18
Ai timp toată viata sa tot faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal. De ce te uiți la filme pentru adulți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fată fraiere

| Kevinn2000 a răspuns:

Nu, nu este normal. Nu este normal să te uiți la filme pornografice la absolut nicio vârstă, mai ales la 14 ani.
Pornografia îți poate afecta foarte mult viața ( în rău ).
https://youtu.be/RsaNx7ZWiOg
Pentru mai mult, uită-te la acest video.

| doctorandus a răspuns (pentru Kevinn2000):

Ceea ce sincer mi se pare film facut din delir mistic.

| PinguIstHEBest a răspuns:

Daca vrei ceva mai calitativ scrie-mi

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

De sefu, eu nu am mai facut de 8 ani din cauza fetei mele, dar in rest poti veni cu mine pe centura o am de 24 cm