| AndreeaGabriela112 a întrebat:

am o problema. Am 16 ani si sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 2 ani. Mie mi-a dost frica de contact sexual asa ca a folosit doar degetele pana acum. De catva timp imi introduce cate 1 sau 2 degete in vagin (depinde de cat de uda sunt). Mentionez ca de cand face niciodata nu mi-a curs sange deci nu avea cum sa mi rupa himenul ba chiar a atins o data cu degetele un punct rotund unde cred eu ca este punctul g si mi-a zis ca aici este limita. In fine deci sunt virgina. Acum 2 zile am facut un fel de petting, si el inainte cu 10 minute s-a sters o data cu 2 degete de preseminal si dupa peste cateva minute dupa cateva mangaieri pe corp si tricou (deci probabil s au mai dus din spermatozoizi) mi-a introdus 2 degete in vagin dintrr care unu care era "murdar" cu spermatozoizi. Dupa cateva min a inceput sa sangere pentru ca tocmai imi venise ciclul. Intrebarea mea este posibil sa ma lase insarcinata tinand cont ca a trecut cv timp iar ei puteau sa moara in aer, plus ca s-a sters intre timp cand ne mangaiam?

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a dus virginitatea ta daca a ajuns cu „degetica" la ceva rotund. Punctul G pe drk! Ala rotund nu este la intrare. Mai bine o faceati cum trebuie decat sa va jucati ca niste copii imaturi. Daca el nu se spală pe maini inainte, poti face o infectie de toata frumusetea.

| Violleta2022 a răspuns:

Tot nu pot pricepe, de ce nu se ocupa intai de tine si totdeauna il masturbezi pe el, intai?
Ce-i dificil sa invete ca prima oara trebuie sa se ocupe de fata, ca baiatul ejaculeaza rapid si se duce naibii toata placere. In plus, te muradreste pe tine sau te infecteaza cu degetele murdare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Viața este așa făcută ca să meargă inainte. Dacă oamenii nu ar face sex, viața ar pieri. De aceea sexul este așa de plăcut, de aceea cele două sexe se atrag. Tinerii, așa cum ești dta, inainte să inceapă viața sexuală adevărată, trec uneori prin asemenea întâmplări. Introducerea mâinii în vagin poate cauza o infecție de care apoi scapi foarte greu. Petting, să își pună prezervativ înainte. Orice activitate sexuală care este de acest tip nu produce acea fericire a unui act sexual împlinit. Din cauza aceasta omul suferă apoi, nu se simte bine, și nu știe de ce. Sunt metode anti concepționale. Dacă îți trăiești viața, iar sexul face parte din viață, trebuie să îți asumi si responsabilitatea ei. Comportamentul lui de până acum este de tânăr, de adolescent, parțial iresponsabil. Să îi explici că așa nu se mai poate, nu sunt lucruri cu care să te joci.

| AndreeaGabriela112 explică (pentru sadrian46):

Deci concluzia care e? Sunt sau nu sunt?

| mihai69 a răspuns:

Dacă erai în prima zi de ciclu, nu poți să rămâi gravidă nici dacă termină direct la tine în vagin.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia nu poti ramane gravida.

| Andreeush a răspuns:

Cine sa moară in aer?
Știi că dacă se masturbează înainte, iar după aia îți introduce degetele (care contin spermatozoizi) in vagin există riscul de a rămâne însărcinată?
În cazul tău nu esti însărcinată deoarece ti-a venit ciclul si nu erai in perioada fertilă.
Data viitoare aveți mai multă grijă. Spermatozoizii supraviețuiesc 4-5 zile in vagin.

| Plato a răspuns:

Tu chiar nu ai parinti?

| Goete a răspuns:

Stai linistita, am citit ca in contact cu aerul mor, daca a fost doar patat putin pe mana si nu "gros", sa stea in lichidul los, nu e nici o sansa sa ramai. Si nu erai nici in perioada fertila

| ywar a răspuns:

Il poti alinta "degetel murdar" si eventual sa-i dai de inteles ca vrei cu toata mana.
Ah, hai sa-ti dau un motiv de gandire. El se joaca cu manuta pe la pasarica, dar se spala inainte pe maini? Pune mana pe telefon sau alte chestii si pe urma pune mana pe tine. Eu as gasi mai curat sexul.

| AndreeaGabriela112 explică (pentru ywar):

Si concluzia? Sunt sau nu?

| Irinel15123532 a răspuns (pentru AndreeaGabriela112):

Nu stim, voi nu v-ati gandit inainte sa faceti prostia asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaGabriela112):

Da, esti. Ce anume, inca nu se stie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar esti insarcinata. Sa nu alegi avortul, ca este pacat mare!

| gheorghe699 a răspuns:

Dar "prietenul"tau nu are limba? doar degete murdare...

| Subsemnatul123 a răspuns:

Plato tu esti?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nici vorbă. Plato nu înjură și nu jignește. Tipul de mai sus cu jignirile e un troll infect care a avut 12 conturi și i s-au șters toate pentru jigniri excesive. Numai că deșteptovici nu învață nimic din chestile astea, și își va face alte 50 de conturi și alea din nou i se vor șterge. Ar trebui contactați adminii să nu-l mai lase să-și mai facă conturi.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Ii cam greu. Chiar daca ii da ban pe IP, poate folosi un VPN sa-si schimbe IP-ul si sa-si faca alt cont. Cred ca la fel si cu adresa de email, isi poate face cate vrea. Dar cred ca la un moment dat o sa se plictiseasca si o sa se opreasca.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Să sperăm că se va oprii. I-am văzut pe profil că e din Craiova. Cel mai probabil e un țigan de la periferie care a dat de internet.