| Mirel12333 a întrebat:

Am o problema, am vazut acu cateva ore ca imi creste par pe penis, ce pot sa fac?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai puteai sa ii faci?
crezi ca e o minune si restul barbatilor nu le creste?

| corbulalbrosu a răspuns:

Din porii pielii care acopera ca o tunica intregul corp penian, pot sa existe si sa creasca fire de par exact la fel cum se intampla si in alte parti ale corpului uman. Firele de par si mai ales cele care sunt situata in partea mediana a penisului, pot fi smulse folosind o penseta. Sau pot fi tunse cu ajutorul unui forfecel sau a unei masini de tuns in cazul in care pilozitatea este mai... abundenta. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

- Să te tunzi;
- Să-ți împletești codițe;
- Să-l vopsești
etc.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-l lasi sa creasca.

| Celcestietot a răspuns:

Să îl iei.

| Sofer a răspuns:

Epilare sau mai simplu îl iei cu mașina de tuns.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Grav este daca iti creste par in palam.

| Bruno92 a răspuns:

Dai cu parlitoarea

| Cineva797406016386 a răspuns:

Tai penisu cu cuțitu și nu mai crește niciodată păr pe el, dar dezavantajul ar fi că nu mai ai penis

| Unsfatbun a răspuns:

Să-l tai!
...mă refer la păr!

După mintea ta, ce crezi că ai putea face in situația asta? Plus că întrebi și câteva mii de oameni!

| Celcestietot a răspuns (pentru Unsfatbun):

Ce câteva mii de oameni, că dacă se strâng 50 este minunea lui Dumnezeu laughing

| IgnatVictor a răspuns (pentru Celcestietot):

Comentariul ăsta m-a făcut să râd pentru treizeci de secunde. Felicitări! Mi-ai făcut ziua mai bună XD

| Celcestietot a răspuns (pentru IgnatVictor):

Multumesc si cu placerewinking!

| dariasisi7 a răspuns:

Mama, daca îți crește și par pe mana eu zic sa te duci la doctor