| 0ujjmik a întrebat:

Am o problema cu o fata pe care o am crush ca din iulie si din iulie am inceput sa vorbesc din cand in cand pana in septembrie cand am inceput sa vorbim incontinuu pana acum.Ce credeti ar trebui sa ii spun ca o plac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea care se poate pune intr-o astfel de situatie este una singura si anume : ''ce te-a retinut pana in prezent''? Iti iei inima-n ''dinti'', lasi rusinea de-o-parte si o intrebi in mod direct daca accepta sa deveniti ceva mai mult decat niste simpli prieteni, amici. Bafta!

3 răspunsuri:
| Numeexistent6 a răspuns:

In primul rand invata romana in al doilea spune i ca nu i nimic de pierdut

| 0ujjmik explică (pentru Numeexistent6):

Asta conteaza acum?

| Numeexistent6 a răspuns (pentru 0ujjmik):

Da