| Anonimus1699 a întrebat:

am o problema! daca am penisul curbat, adica varful o ia in partea de jos si dintr oparte se vede ca si cu ar fiin forma de L este o problema? pot face sex normal? a ti intalnit astfel de baieti? helpp! FUNDA
am 17 ani si penisul de 17cm.este ceva gen boala peyronie dar nu chiar asa! este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| TotEu1993 a răspuns:

Vei putea face sex normal. Se va ondula dupa vaginul fetei.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura persoana care este in stare sa-ti ofere un raspuns autorizat si corect in privinta starii de fapt a penisului tau cat si in privinta unei posibile afectiuni este medicul urolog. Sanatate!

| TimSem a răspuns:

Cred că poți avea sex normal. Poate că va fi oarecum deranjant pentru fată. Dacă pot întreba... cum e în timp ce te masturbezi? Te deranjează într-un fel? Ce se întâmplă?
Dar da, cel mai bun răspuns ți-l poate da un urolog.

| Anonimus1699 explică (pentru TimSem):

Nu ma deranjeaza pentru ca "sub presiune" sa zic asa adica cand il tin in mana il pot indrepta dar daca ii dau drumul iar capata acea forma