| ndbebducif a întrebat:

Bună TPU, am o problemă. Deci, curând urmează să am primul meu sărut și aș vrea și eu niște sfaturi ajutătoare, am emoții mari și mi-e să nu o dau în bară din cauza asta. Poate și voi ați trecut prin asta și ați primit sfaturi care chiar v-au ajutat, deci, nu ezitați să mi le împărtășiți. Mulțumesc mult.
Și pentru hateri, să știți că am aproape 18 ani, nu 13 sau 14.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa pupi fata si vezi cum se comporta ea, ca de sarit cu limba pe ea, s-ar putea sa fuga.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Totul o sa decurga normal si o sa fie ok, nu ai nevoie de sfaturi sau lucruri de genul. Doar sa incepi usor si cu rabdare, si totul o sa vina natural, o sa vezi.

Multa bafta va doresc la amandoi!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Să-ți înghiți saliva din când în când laughing în rest, nu prea ai ce sfaturi să primești, o să vină natural.

| ywar a răspuns:

Ti l-ai programat? Asta e fascinant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am ce sfaturi să-ţi dau.Nu e ca şi cum ar fi nişte paşi de parcurs ca să-ţi iasă bine.La mine, primul sărut a fost destul de ciudat şi cringe, dar tot repetând, a devenit din ce în ce mai uşor şi plăcut.O să îţi dai seama tu pe moment cam ce trebuie să faci, nu prea îţi poate explica cineva asta.Cam atât mi s-a mai zis şi mie înainte.
Şi n-are rost să te stresezi să iasă bine. Dacă şi el/ea e tot neexperimentat/ă, nu o să aibă de ce să râdă pentru că probabil va fi la fel de stângaci/stângace ca tine, iar dacă are experienţă şi râde, e dobitoc/dobitoacă şi înseamnă că nu mai are rost să îţi pierzi timpul cu el/ea.
La cei 18 ani ai tăi, ar putea să fie mai ok decât la mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A,ar fi totuşi ceva.
Să ai buzele hidratate neapărat. big grin

| ndbebducif explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult

| ndbebducif explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult

| elennax a răspuns:

Nu-ti baga limba din prima te rog eu frumos.

E cam tot ce pot sa zic. Nimeni nu poate da sfaturi in legatura cu asta fiindca vine natural. Oricum putini sunt aia a caror prim sarut a fost o experienta placuta. De obicei e cam cringe.

| razvidamuye69 a răspuns:

Baga limba si fa ca elicopteru