| anoniimuulll a întrebat:

Am o problema destul de ciudata... de fiecare data când prietena mea îmi face sex oral in masina, penisul meu are erecție maxima (tare ca pumnu laughing ), însă când stam acasa și încercam să facem sex, chiar dacă incearca și cu oral, tot nu vrea să se "trezească"... aveți vreun sfat? Va rog scuzați-mi întrebarea și multumesc anticipat! O zi buna!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O cheama Manuela? Pe masină?

| MarianWLF a răspuns:

Poate e gandul ala ca sunteti in masina, ca puteti fii vazuti sau intr-un loc public, poate aia excita.

| DeathIncarnate a răspuns:

Gandeste-te ca esti in masina laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti bagi masina in casa si ai rezolvat problema. big grin Daca nu intra, cumpara-ti un Smart ForTwo. laughing
Multa sanatate!

| LoveSleep a răspuns:

Din moment ce cu mașină = erecție, fără mașină = Irinel Columbeanu, înseamnă că de fapt, pe tine, mașina e cea care te excită. Nu te îngrijora, se tratează.

| Andreeush a răspuns:

Gândește-te la mașină când sunteți în acțiune. laughing

| Uvox a răspuns:

Daca nu încape masina in dormitor, macar cumpara un volan sa ai pe noptieră.

| ciordeala a răspuns:

Stai langa masina de spalat