| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai intima, e vorba de sotul, cand facem dragoste se termina foarte repede in maxim 10 minute, daca ii mai fac si oral inainte actul dureaza si mai putin cca 2 minute se termina sad si daca incercam si al doilea numar de cele mai multe ori isi pierde erectia. Eu sunt insarcinata si hormonii meu au cam luat-o razna si am nevoie de mai mult sex sad ceva sfaturi, pls

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce nume frumos covid 19 chiar asa de mult i ti place virusul de ti ai pus numele pe TPU? Ce varsta ai? Sau acum o sa il schimbi numele, din covid in pandemielaughing

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta nu-l mai excita atata, nu-i mai fa deloc oral si pune-l sa inceapa intai cu tine, sa te satisfaca clitoridan (sa-ti obtina un orgasm clitoridian) si apoi sa te penetreze vaginal, ca in felul asta sa simti si tu placere si sa-ti fie bine.

| SG1995 a răspuns:

Da, soțul tău ar trebuie să vorbească cu un sexterapeut sau urolog nu e deloc ok că se termină rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Discuta cu el despre asta, încerca sa-i spui sa se concentreze mai mult asupra ta pentru a putea sa țină mai mult un act sexual. Spune-i sa fie prezent, sa nu trăiască în capul lui atunci când faceți sex. Întrebat-l care crede rl ca at fii problema. Mergi cu el la un sexolog. Multă baftă!

| Dana1999 a răspuns:

Sa meargă la medic! Psihiatrul si urologul se ocupa de ejacularea rapida.

| Andrei258 a răspuns:

Câte luni are sarcina? Și eu pățeam la fel cu prima relație cum dădea de cald era gata depinde și de cât de stresat este dar și cât de excitat automaT DA DRUMU DAca e multa salivă

| wolfy_7097 a răspuns:

Folosiți Marathon face minuni.