| anonimaa a întrebat:

Buna TPU...am o problema mai naspa! sa va explic

am fost in concediu de o saptamana unde m-am imprietenit foarte bine cu multi si asa am ajuns la o gasca de vreo 10. mai eram doar eu cu o fata si in rest numai baieti. din acei baieti, inca din prima zi, unul se purta mai frumos cu mine desi avea iubita, iar cu cealalta fata se purta frumos un baiat superb. cu el faceam numai prostii [nu va ganditi la altceva] si ne distram super bine impreuna dar...totul ia alta culoare cand ajung acasa si aflu ca lui nu ii placea de acea fata si el afla ca mie nu imi placea de baiatul care se purta frumos cu mine. mai mult! aflu ca lui i'a placut de mine...si ideea e ca si mie mi-a placut de el si stiu ca imi mai place.
el e din bacau si eu din prahova...nu se pune problema de o relatie dar. ceva tot nu se leaga.
fata acea [careia ii place de baiatul de care e vba] imi zicea ca lui ii place de ea [mai cu subinteles, dar se deducea] insa el neaga tot.
cred ca vrea sa'l placa cat mai multe fete sau ce? arata foarte bine, este mai timid dar, cu mine nu este asa dar nu inteleg ce joc joaca.
eu am 15 ani si el e cu un an mai mic+ ca am aflat recent ca are iubita despre care vad ca nu ii place mai deloc sa vorbeasca. mereu cand aduc vorba de ea el schimba subiectu si zice ca eu sunt iubita lui desi nu este asa.
ce sa mai inteleg?
sau ce sa fac? cred ca m-am indragostit de el

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Depinde de ceea ce vrea si el. trebuie sa vorbesti. sa va intalnitzi. sa va castigatzi increderea si sa vezi ceea ce vrea el de la tine. sau ce fel de relatzie vrea. si pe cine iubeste.

Si nu iti pierde speranta doar pentru. ca ii din alt oras. daca exista incredere intzelegere si pe deasupra iubire. nu o sa te tradeze:*>big grin

| GrigoRee94 a răspuns:

Nu prea rezolvi nimic daca e din alt oras happy si daca el doreste sa il placa mai multe fete asta inseamna ca e un las ca nu poate sa stea decat cu una happy Mai bine gandeste-te la alt baiat :d