| cristinukamady a întrebat:

Buna TPU..Am o problema.mi-a intarziat menstruatia zilele astea se implineste o luna de cand nu mi-a mai venit..in ultima vreme ma doare burta foarte tare dar tot nu mi-a venit. Care ar putea fi cauza? Pot fi insarcinata chiar daca ma doar burta?crying((

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Rabdare, cu rabdarea treci marea, deci ai rabdare o sa vina, nu te impacienta esti tanara(probabil) si e posibil sam ai ai dereglari sa nu vina la fix si luna viitoare sa mai ai intarzieri de o zi, doua, trei.Succes!

| cristinukamady explică (pentru daassh):

Am 21 de anihappy

| daassh a răspuns (pentru cristinukamady):

Ok, multi inainte, cum am spus nu te stresa o sa vina si e poate intarzie(are o problema, sau s-a intins la cafea, glumesc0stai linistita o sa vina.Succes!

| cristinukamady explică (pentru daassh):

Multumesc la fel.Da sper as imi vina si sa fie o mica dereglare.happy

| daassh a răspuns (pentru cristinukamady):

Nici o problema, oricand, sa speram.

6 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Fa un test de sarcina la o luna de intarziere rezultatul este destul de sigur.

| Sabyynna a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci totusi un test de sarcina, mai ales daca dupa ce ti-a venit ultima data menstruatia ai avut un contact sexual neprotejat happy