| Zeulastec a întrebat:

Am o problema, nu prea stiu cam sa vorbesc cu fetele si mereu cand intalnesc o fata pe care nu o cunosc ma rusinez. Cum as putea sa scap de frica asta de a vorbi cu fete noi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Spartacus12345 a răspuns:

Incearca sa le atragi atentia, ori cu muschii, ori cu simtul umorului, olt cu alt talent fizic etc. Trebuie sa pari foarte increzator chiar daca tu te emoționezi de nu mai stii ce e cu tine. Spune-le ceva care sa le faca sa se simta speciale, fa-le sa rada.

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Ia un shoot de tequila inaintewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru mont):

Vrea sa vorbească cu ele, nu sa se facă de ras. Când ești băut sau un pic amețit, cam spui lucruri care nu trebuiesc zise. Apoi ghici ce :nu îți mai amintești ce ai zis.

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

E doar un shoot pentru curaj nu am zis sa se imbete.