| calculator1232759384 a întrebat:

am o problema,problema sta in felul urmator,eu cu nemernicul de (prietenul meu) nu am mai vorbit de aproape o luna deoarece nu am mai avut credit pe telefon,eu nu am facebook-ul lui deoarece si-a facut altul astazi intrand pe facebook-ul unui bun prieten de al lui l-am gasit si pe el cu noul facebook,la activitati am vazut "ca a inceput sa foloseasca facebook pe telefon LG(acest telefon fiind al meu)eu nu am credit, intrebarea este urmatoarea. Daca si-a schimbat numarul nu mai pot sa dau de el, si 2 daca si-a incarcat de ce nu m-a sunat?:@eu i-am dat lui 2 telefoane deoarece lui i s-a stricat telefonul (nu stiu sigur).si i-am dat un telefon Lg dar acestuia nu ii mergea tachu era stricat nu mergea deloc. dupa un timp el a spus ca s-a saturat ca cu telefonul ala nu poate face nimic, si i-am dat altu iphone 4 (nu este original)acestui telefon i se stricase incarcatoru nu mai mergea si i l-am dat lui doar sa il foloseasca ca a spus ca face rost de incarcator, dupa aia el a plecat la camp cu niste tampiti ca el si s-a asezat pe telefon in caruta si ia spart tachu la telefonul asta iphone 4, el a spus ca mi-l face si nu l mai facut la facut pe acela LG si acum el cred ca a ramas cu telefonul, daca si-a schimbat nr eu oare cum dau de el.imi vreau telefoanele inapoi,.CE sa fac daca si-a schimbat nr de telefon? ca el pe facebook nu intra, asa nu pot lua legatura cu el.

5 răspunsuri:
| timeea7 a răspuns:

Asta da relatie..Sincer nu stiu cum poti sa ai o relatie cu el.Sa nu vorbesti cu el o luna? Mai bine gaseste alt baiat.parerea mea!

| LineGuide a răspuns:

De ce iti place sa te faci sa te simti prost? Lasa-l sa faca ce vrea el cu viata lui, si tu uita-l!
Mult noroc!

| anonima1995 a răspuns:

Pai s-a folosit de tine. S-a jucat cu tine cuma a vrut el. Vorbeste cu prietenii lui, careva tot trebuie sa te poata ajuta. E cam nesimtit. Nu il poti numi prietenul tau, mai ales dupa ce a facut...

| Lorena0189 a răspuns:

Du-te acasa la el.

| Vallerie a răspuns:

Pai vezi tu,el te-a folosit,incearca sa vorbesti cu prietenii vostri comuni, cu parintii sau in cel mai rau caz cu politia...ok, aici exagerez, incearca sa il mai cauti pe fb, poate si-a facut alt profil!