| LaviPufiii a întrebat:

am o problema si trebuie rezolvata urgent e vorba de colegii de la scoala toata lumea ma ureste nu stiu ce sa fac
HELP!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Eyedonutlikeyou a răspuns:

Fii indiferenta. Daca ei chiar merita vor vorbi cu tine. Daca sunt niste dobitoci, nu ai nevoie de ei oricumwinking Vezi poate esti prea stresanta, poate esti bagacioasa. nimanui nu-i plac genul asta de persoanewinking Poate esti prea obsedata sa fii placuta si devii insuportabila... Gandeste-te ce din comportamentul tau ii face sa se departeze de tine si schimba astahappy

10 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Pai ai grija cum te porti: ori esti prea sacaitoare, ori prea retrasa si le refuzi comapania... In ultima varianta e o tipa de la mine din scoala care nu e in stare sa interactioneze cu nimeni si a reusit totusi sa se lipeasca de mine si acum refuz sa mai am treaba cu ea pe motiv ca a intrecut masura. Asa ca ai grija ce faci sa nu te vada si pe tine lumea asa

| AlexandruGabriel a răspuns:

Lumea urăște pe cei ce nu ii înțelege...
Te pot urî pentru simplul fapt că esti mai bun/ă ca ei la un anumit domeniu.
Lasă-i sa vorbească.
Eu am un motto pe care ți-l recomand:
"Ce nu ma atinge, nu ma poate ranii" - Funda?

| neutrino a răspuns:

Nu se poate ca toata lumea sa fie nebuna iar tu nu.

| noname2021 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel,si nu le fac nimic,nu-i baga in seama, fii dura tot daca nu este asa personalitatea ta, cu ei fii, ca sa vada ca nu esti cineva care poate fi calcat mereu in picioare, nu le arata ca te doare cuvintele lor...stiu cum e, doar idioti in lumea asta...
sper sa rezolvi pana la urma, bafta!

| Vibrations a răspuns:

Fa rost de așa ceva

http://media.roportal.ro/upload/Image/Istorie/AK-47-kalashnikov.jpg

apoi știi ce ai de făcut

| DnBSniperZs a răspuns (pentru Vibrations):

Buna metoda rolling on the floor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vibrations):

Haha laughing

| Rockerul23 a răspuns:

Pai,esti fata sau baiat?

| DnBSniperZs a răspuns:

Numai forever alone pe aici o.O