| deeew a întrebat:

am o problema sunt impreuna cu un baiat de 4 luni eu am 15 ani jumate el are 17. el spune ca ma iubeste si ca nu vrea sa ma culc cu el decat daca si eu voi vrea asta (eu sunt virgina) si eu i-am spus ca mai bine sa se culce cu altele decat sa imi ceara mie asta si a zis ca bine, pana acum m-a inselat de 2 ori nu in sensul ca s-a culcat cu altele dar statea cu ele prin liceu se saruta cu ele si chesytii din astea... oricum stiu ca se culca cu altele da nu pot sa-i spun nimic pentru ca eu nu ma pot culca cu el si el a zis ca ma intelge ...credeti ca tine la mine?sad oare a meritat sa il iert de 2 ori dupa ce m-a inselat? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Roxana0606 a răspuns:

Scumpo! Creierul lui e in pantaloni! Nu merita.
El face asta doar pentru ca tu nu vrei sa te culci cu el. E un porc!
Nu merita.da-l la Dumnezeu.baieti ca el gasesti la orice colt.
Nu-l mai ierta. daca te iubea nu se ducea si se pupa cu toate.si cine sti ce a mai facut.
Stiu iti este greu.dar sa te culci cu el. la varsta asta. in nici un caz NU ITI DISTRUGE VIATA...
E un nesimtit! Daca tinea la tine.era acolo langa tine.si nu cu toate fetele.
Si acum te intreb unde-i demniatea ta copila mea? Il lasi sa-ti faca asta? Asta nu e iubire scumpa mea.
Nu-l lasa sa-si bata joc de tine. chiar daca iti este greu.
Nu a fost sa fie.asta e.in viata nu poti da numai de printul fermecat.mai dai si peste prosti. :*:*

11 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

I-ai zis să se culce cu altele?laughing
Mai bine îl lăsai, nu merge totuși nici așa cu jumătate de măsură.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Baiatu asta nu te obliga sa te culci cu el, dar in schimb o face cu altele... inseamna ca nu vrea sa se desparta de tina, dar nu e normal sa fi inselata asa. eu te sfatuiesc sa iti cauti pe altcineva, pe el l.ai invatat sa faca ce vrea din tine
fetito trezeste.te! cum poti spune: eu te.am inselat cu aia cu aia, da tot pe tine te iubesc
treci peste

| Ionut a răspuns:

De ce sa-ti bati capul cu el. Tu o sa te culci cu un barbat/baiat adevarat care intr-adevar ar astepta si toata viata asta si nu ar renunta la tine niciodata. Aceste gen de baiat pe care il ai tu este doar o "carte cu doua fete" daca ma intelegi unde bat.
Tu trebuie sa-ti vezi de ale tale, si lasa vagabonzi si axeaza-te pe baieti mai cumintei si aproape de varsta ta

| Lavinia1 a răspuns:

Cred ca isi bate joc de tine in ultimul hal,mai mult ca sigur esti o gluma,clar nu l-ai vazut doar tu sarutandu-se cu altele in liceu, probabil se amuza cu colegii pe seama ta... Daca te iubea nu se "pupa" si culca cu altcineva, iar daca ii pasa de tine vreun pic nu te lasa sa afli pentru a nu te rani.

| GeorgeNGA a răspuns:

Nu! Pentru ca o va face din nou, apoi iar si din nou si cine pica de fraiera? TU. asa ca lasa-l sa-si vada de fetele lui de liceu si cauta si tu unul mai serioswinking Dami un motiv pentru care ai suporta lucrurile lui.

| deeew explică (pentru GeorgeNGA):

Pai s-a lasat de droguri pentru mine.sad ...si o data l-am iertat pentru ca mi se afcuse mila de el ca plangea la telefon sad

| GeorgeNGA a răspuns (pentru deeew):

Dragoste cu mila? beah. lasa-l vezi-ti de viata ta. Esti mica, ai timp sa-ti gasesti pe cineva mai bun.

| whoocares a răspuns (pentru deeew):

S-a lasat de droguri? :O dupa ce ca te inseala angro mai e si drogat!? tu il ierti si pici de proasta in fata lui tot timpul pentru ca s-a lasat de droguri? straight face fetito, scuza-ma ca iti zic da esti chiar proasta. straight face daca s-a lasat de droguri s-a lasat pentru binele lui, in niciun caz al tau. Si daca a zis ca "te intelege"... te astepta pana erai tu pregatita! nu...hop-top intre picioarele primeia care i-a iesit in calewinking daca nu vrei sa te culci cu el.PERFECT! nu te obliga nimeni! daca nu ii convine sistemul asta.lumea e mare! sunt o multime de fete care sigur i-ar fi pe plac. In niciun caz nu trebuie sa te injosesti tu in asemenea hal pentru el!

| Licuriiciu a răspuns:

Ai gresit tu pentru ca nu iai spus ca daca te iubeste sa te astepte.totusi nu te grabi.ar fi un risc dar cred ca daca te'ai culca cu el nu te'ar mai insela, ba chiar va fi mai atasat de tine.deci analizeaza bine situatia

| alexro93 a răspuns:

Pfff...nu cred ca tine la tine! cred doar ca spera ca-i cedezitongue

| nicolaenistor a răspuns:

Nu-l mai ierta