| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Sunt impreuna cu un tip cam de vreo cateva saptamani, il placeam, ii dadeam mereu bilete in timpul orelor...Pe mess mi-a zis ca ma place f.mult.:\
Dar de cateva zile nu mai simt cam nimic pentru el, mi-a fost frica de asta pentru ca el nu e cine stie ce, de frumos, deci oarecum mie tot nu mi-a trecut de acel baiat care il placeam dinainte.(cand eram singura).
Nu m-a gandesc sa-i dau papucii, pentru ca mi-a spus ca asa a facut si fosta lui, intrucat el a suferit.
Ce as putea sa fac? O. O Funditaahappy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Mai bine sa i spui adevaru si mai bine sa sufere acum decat mai tarziu pentru ca cine stie ce sperante isi face in legatura cu tine

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Este soarta relatiilor la varste mici, va infierbantati repede si va "trece" si mai repede.
Spune-i adevarul, i-ai dat ce aveai sa-i dai, sentimentele tale pentru el s-au stins, degeaba incerci sa mai salvezi ceva, tot la despartire ajungeti.

| lexzor a răspuns:

Eu zic sa nu il parasesti, o sa ii frangi inima mai ales dupa fosta, se va gandi ca nu mai are rost, deja 2 fete l-au parasit si de ce sa mai incerce daca nu reuseste nimic? Parerea mea este sa astepti sa iti dea papuci, pentru a se simti mai bine, dar nu cred ca se va intampla asta pentru ca eu cred ca tu ti mult la el. Sau fa ce iti spune inima.

| Danielcristian a răspuns:

Sai dai papuciiiiiii, decit sa plinga mama mai bine mata. Daca iubesti pe altcineva nul mai amagi pe el, iar daca nu si crezi ca ar functiona intre voi tinel linga tine.