| Radulescu54 a întrebat:

Buna TPU.
Am o "relație" virtuala cu o fata de o luna și ceva.
Dacă pentru mine era mai mult joaca, tipa a luat-o în serios și plânge după mine si pare înnebunită de dragul meu.
Distanta dintre noi e de aproximativ 300 de km.
Dacă merg la ea exista un mic risc sa pierd autobuzul care pleacă din București spre satul meu (stam la sate de la capete opuse ale Bucureștiului ).
Credeți ca merita sa merg la ea când iau salariul în august și sa am o relație normala?
Eu am 17 ani si ea 15. Este destul de imatura și nu vreau ca odată ajuns acolo sa se poarte altfel... Dar totuși când ca mi ar prinde bine sa cunosc mai multa lume laughing.
Vreau răspunsuri fără bătaie de joc.
Va mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| antonimilk a răspuns:

De asta nu-i bine sa va jucați cu așa ceva, cu timpul atates vorbes cresc dragostea și apropierea. E nașpa, ea va începe să sufere dar trebuia să se gândească înainte că totul a inceput de la o joaca. Tu, tu nu trebuia să faci asta.
Stii... Totul are o limita, o bariera.
Nu cred că e mica, 1-2 ani diferența mi se pare normal dar daca tu nu vrei faci bine. Zic să-i scrii frumos și să-i ceri scuze etc daca a crezut atât de mult fiindcă tu nu ți-ai dat seama.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

300 de km din Bucuresti pana la marginea Bucurestiului?
Poate vrei sa spui 30 km, nu 300!
Da-i pace oricum, ca-i prea micuta pentru tine!

| CodrutElian1990 a răspuns:

In sens de o aventura... ar merge, dar altfel distanta este prea mare. "Ochii care nu se vad, se uita". Desi in prezent se prea poate. Eu am discutat cu un baiat 5 ani pe net si doar apoi ne-am intalnit. Dar... ne-am mai intalnit doar de 2 ori, apoi am intrerupt relatia. Azi mi-a raspuns la telefon si i-am urat la multi ani. Doar atat.

| raMLesS a răspuns:

Las-o frate, lasa-le dracu de relatii la distanta ca nu tin.
Gaseste-ti una care sta la cativa km cel mult.
Aia are 15 ani, e normal ca se comporta ca un copil.
Nu inteleg cum puteti sa va faceti iubite atat de mici... daca aveai 20+ ani si aia 18-19, atunci mai mergea, dar acum las-o sa se bucure de copilarie cat inca mai poate si gaseste-ti una de varsta tawinking

| FruttiFresh300 a răspuns:

300 de km dintr-un capăt al altuia al Bucureștiului? Mai taie, puișor.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FruttiFresh300):

A spus bine, dar nu s-a exprimat bine. Daca am inteles bine, el vrea sa spuna ca pentru a ajunge la satele lor, trebuie sa plece din Bucuresti in sensuri opuse, iar distanta este de 300 km.

| antoniaidk a răspuns:

Eu as zice sa încercați, totusi, am avut și eu o relatie la distanta de 6luni și da, am avut supriza sa nu fie ca pe net, in sensul ca era mult mai nesimtit in realitate și ne era putin rusine de ceea ce vorbisem atata timp pe net dar eh, am dormit la el o noapte și a fost ok

| Radulescu54 explică:

Cred în loc de când* imi cer scuze