| Dog4234 a întrebat:

Bună TPU. Am o singură întrebare :
Există dragoste la prima vedere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Dacă prin dragoste la prima vedere ne referim la îndrăgostit, atunci da. Categoric că sunt oameni care o fac, de cele mai multe ori doar unul dintre noi. Acest fenomen este ca atunci când ești pe etnobotanice și nu este ceva sănătos sau pe care o să-l întâlnești la un om dezvoltat din punct de vedere emoțional și rațional sau mental. Succes!

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de vârstă și de cum fierb hormonii în tine.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamă să existe? Pentru unii există, adică să simți brusc, de cum o vezi, că nu mai poți trăi fără ea. Am pățit asta de multe, multe ori. Și tot de multe ori, am constatat că am greșit. Nu tot ce zboară se și mănâncă.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu, exista atractie fizica la prima vedere!