| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am observat de dimineata ca am o mica zgarietura la oua... Oare trebuie sa imi fac griji?
Funda

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai daca nu sangereaza si chiar e o zgarietura nu e o tragedie, insa nu trebuie lasata asa sub nici o forma. Incearca sa faci rost de crema de galbenele si sa te dai cu ea pe zona respectiva, e ideala pentru rani, zgarieturi etc.

| Pens01 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Mersi macar tu ai luat asta in serios.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Pens01):

Pai normal, e un lucru serios, desi nici comicaria unora nu strica, daca am fi toti seriosi... tongue

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,trebuie sa ai mai multa grija pe unde dai cu unghiile.
Atat.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca ai vrut sa te masturbezi si in loc sa iei scula la frecat ai luat ouale la ciocnit si unul din ele s-a crapat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai usor cu scarpinatul laughing

| lex79 a răspuns:

A inceput sa crape, pana la paste scoti pui

| Skilline2012 a răspuns (pentru lex79):

rolling on the floor)))))))))))))))))))0

| mamasiita a răspuns:

De fapt da... o sa iti iasa matele pe acolo laughing)))