| norulet23 a întrebat:

Am sa incep prin a spune ca imi place de un baiat. Ieri am iesit afara cu cea mai buna prietena, care ma cam lasase balta. Adica statea cu celalalte fete si eu stateam la scara (parcul e la 30 m de bloc). Nimeni nu a vazut ca lipsesc, doar el(baiatul de care imi place). A venit la mine si m-a intrebat daca sunt suparata. Apoi am stat si am glumit cu el si a fost genial. Si..azi cand am trecut pe langa el mi-a facut cu ochiul. Adica tot mereu cand trec pe langa el face asta

Răspuns Câştigător
| Enki a răspuns:

Asta inseamna ca incepe sa te placa.petreceti cat mai mult timp voi doi si dupa un timp el va face primul pas.se vede ca ceva se intampla intre voi

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa te placa, incearca sa petreci cat mai mult timp cu el si poate ajungeti la ceva mai mult decat o simpla prietenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, vanatorul isi atrage prada in tot felul de capcanewinking

| loverboy111 a răspuns:

Te place si el ce mare filozofie?!?!

| Alexxxxx1 a răspuns:

Asa... si intrebarea ta ar fi?winking