| Alexandru2222 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu nevoie de ajutorul vostru urgent cat se poate de repede.
Am o prietena rusinoasa si nu stiu cum sa fac sa o sarut.
Ea cand este cu mine este linistita.Si nu prea vorbeste.
spuneti-mi cum sa fac sa o sarut cum sa ma apropii de ea cat mai mult.
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...in primul rand,daca ea nu vrea sa te sarute pentru ca e rusinoasa, nu trebuie sa o obligi, ca in felul asta o indepartezi de tine.Trebuie sa o iei usor si totul va decurge de la sine, asta daca nu o sa mai fi non-stop cu gandul ca trebuie sa o saruti neaparat. Sper ca te.am ajutat.Pwp:*

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Salut si La multi ani 2012.
Ai si tu rabdare, trebuie sa ai tact, sa stii cand sa actionezi..., nu te bagi asa..., peste om, chiar daca-ti e ''iubita''.
Bafta.

Si inca ceva: lasa lucrurile sa curga/vina de la sine.

| nicoll7 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta si cand va veni momentul o sa vezi k o sa vrea :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea e mai linistita tu trebuie sa fii mai activ. Daca stai si tu ca mumia n-o sa faceti nimic.

| 1oarecare a răspuns:

Trebuie sa o duci pe fata unde sunteti doar voi doi, vorbiti despre relatia voastra si apoi trebuie sa va tineti de mana, apoi va apropiati gurile si ai dat sarutul tau :*

| Alexandru2222 explică (pentru 1oarecare):

Multumesc pentru raspunsuri am rezolvat.de fapt m-am cerat cu ia si m-am despartit...