| X_7334 a întrebat:

Cum exciti o fata, dar nu neaparat in timpul actului sexual sau innaintea lui. oricand.
Multumesc Anticipat.
Cel mai bun raspuns FUNDA.

10 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii, bunakiss! Hmm laughing daca esti baietel destept o poti excita prin cuvinte nu neaparat prin gesturi sau atingeri [ bineinteles ca si acestea sunt un pas important in excitarea fetei ]. Creierul are un rol esential in crearea dorintei sexuale si a senzatiei de placere. Excitarea sexuala implica o placere resimtita la nivelul creierului, dar si un sistem sexual ajuns la maturitate, care sa poata prelua aceste mesaje si sa le transpuna fizic in actul sexual. In procesul de excitare, primul impact este senzorial: miros, vaz, dar mai ales tactil.batting eyelashes Ia-o pe respectiva usurel, cald, nu te agita, fi linistit spune-i la ureche cam ce ai vrea sa-i faci, alint'o, fa`o sa se simta bine alaturi de tine, pune-i mana pe picior daca tipa, accepta asta smug esti pe drumul cel bunbatting eyelashes Hai buh ca te descurci ce naibahee hee.kiss

| Tania a răspuns:

Hmm pai sarutul pe gathappy

| nimiiiiiic a răspuns:

Pai o fata se excita atunci cand este sarutata pe gat.pentru ca e zona cea mai erogenabatting eyelashes. Dar o poti excita si cand ii pui mana pe spate.atunci cand o tii in bratebig grin. fundita?worriedbig grin

| a_5373 a răspuns:

1. Sopteste-i cuvinte frumoase la ureche. Cu 'aburi' si apasa acel cuvant usor.
2. Te poti juca cu 2 degete pe corpul ei. gen : urca un deal, coboara o vale.intelegi tulaughing
3. Atinge-o usor,apoi magai-o senzual pe piciare, pe burta, apoi pe spate[nu fi bou happy sa nu pui mana in zonele intime deodata]
si cred ca daca o saruti pe gat va avea efect si te vei trezi ca o faci cu ealaughing

| nathalie a răspuns:

O sa iti raspun subiectiv in proportie de 80%
1.prin saruturi (pe gat, spate, burta si cam oriunde)
2.mangaieri
3.daca te joci cu parul ei
mi-e u pic greu sa iti zic ce si cum sa faci pentru ca nu mi-ai zis in ce imprejurare vrei sa o exciti xD
daca vrei imi trimiti un mesaj cu id-ul tau si iti mai zic pe messbig grin

| stefytm a răspuns:

Incearca sa prinzi cu buzele lobul urechii sa vezi ce piele i se face si iti vei da seama daca are efect pozitiv! in rest ce sa-ti zic sa-i soptesti la ureche ceva mai incitant, saruturi, pipaieli mai subtile

| caius a răspuns:

In principiu sarutand-o, acorda-i atentie buzei superioare, joacate cu sanii ei si cu sfarcurile (bine asta in intimitate nu in public)

| Rus_8917 a răspuns:

Nu mai dati atatea procentaje absurde, depinde de fiecare in parte! Orice om are cu totu alte puncte sensibile decat altii, alte impulsuri, alte placeri... unii se excita numai de la niste priviri, altii de la o atingere in locu x sau y, altii cand te joci in parul lor, alti cand, altii cand si lista continua. Trebuie doar sa ii afli acele puncte si asta o poti face incercandu-le pe majoritatea finut pana iti dai seama care merge mai bine laughing daca sunteti apropiati mai in gluma mai in serios poti sa o si intrebi, nu se supara nimeni. happy

| Aarch a răspuns:

Sărut-o, atinge-o fă-i ceva... oh go on

| dayana95dark a răspuns:

Atinge-o,observa p unde are zone erogene...si insista asupra lor...