| CatalinsiAndreea a întrebat:

Am și eu o întrebare happyCum sa îmi dau seama dacă iubitul meu vreo o relație serioasa cu mine? Dau funda fără jigniri.Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ma bucur foarte mult ca te gandesti la asta si ca nu-i dai un raspuns lui numai de dragul de a avea o relatie.

Ei bine cred ca pot incepe cu varsta. Conteaza si ce varsta aveti amandoi. In perioada asta a adolescentei, sunt foarte putini care-si dorest o relatie serioasa. Cam de la 18-19 ani in sus sunt persoana care-si doresc o relatie serioasa. Acuma sunt cam 2 categorii de oameni. Unii care umbla oriunde si vor neaparat o relatie iar altii care efectiv, ii doare undeva si asteapta momentul potrivit. sau 1% din acei oameni, vor o relatie insa nu sunt in cautarea uneia. E cam complicat la partea asta.

Motivul pentru care vrea sa fie cu tine. Crezi tu ca ai ceva special sau ca a vazut el ceva la tine care nu ar mai putea gasi la alta fata? Si prin asta nu ma refer la fizic. Adica de ce vrea neaparat sa fie cu tine? Ce ai tu si nu au altele? Daca te vrea pentru fizic... e clara treaba. -_-

Depinde si de persoana lui. El cum este? Si cam care este relatia lui cu cei din jur? Mai ales cu fetele.

Imi pare rau ca-ti raspund cu niste intrebari, insa am nevoie de mai multe detalii, nu imi pot da seama asa de usor. Insa din ce am scris eu, bazeaza-te mai mult pe,, motiv". Pentru ca tu dac ai ceva,, special", ceea ce alte fete nu au, atunci cu siguranta o sa ramana langa tine si nu o sa te paraseasca si bineinteles ca o sa fie o relatie serioasa. Dar totusi as vrea si ceva detalii despre el.

| xonia12 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii trimiti mesaje... Daca iti raspunde la ele fara sa dea seen si vorbeste mult cu tine inseamna ca e interesat daca nu... Nu e!