| Ioooaaannnaaaa a întrebat:

Am si eu o întrebare daca iubitul meu nu si-a dat drumul deloc e posibil sa aiba vreo problema,adica de cate ori am facut cu el, el niciodata nu si-a dat drumul si l-am întrebat de lucrul asta si a zis ca el isi da foarte greu drumul adica dupa 3-4 ore.Care ar fi cauza?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cauzele acestui fenomen, numai un medic urolog le poate stabili si ii poate recomanda un tratament pentru a remedia aceasta problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că în trecut a avut o viață sexuală activă, se masturba excesiv. Nu se mai satisface cu puțin (30 de minute - o oră). Încercați poziții pe care nu le-ați mai încercat în trecut (sărută-l în zonele în care se excită, mușcă-l, zgârie-l, mângâie-l).

| kandaraki a răspuns:

S-a masturbat mult la timpul lui si acum nu poate termina, e o problema, mai bine l-ai parasi si ti-ai gasi altul!

| DrGoogle a răspuns:

Cauta-i punctele unde se excita, fa-i un oral, si o sa isi dea drumu mai repede.