| IoanaAndrei a întrebat:

e normal ca sfarcul meu stang sa fie mai mare decat celelalte doua?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai pus la numaratoare si sfarcul exterior al clitorisului, este posibil! Dar nu marimea este importanta ci sensibilitatea si metoda adecvata de stimulare!

| elasexygagica a răspuns:

Care celelalte doua? ca sunt 2 sfarcuri nu 3 tongue

| missbee a răspuns:

Unele au un sân mai mare decât celălalt... e normal, perfecțiunea nu există. Frumusețea înseamnă simetrie perfectă, spunea cineva.

| DenisaAbdn a răspuns:

Te-a rugat Milka sa intrebi.Clar. Sau Joiana lu'mamaie.

| anad a răspuns:

Nu inteleg: ai inca doua sfarcuri pe langa cel stang? (ai trei sani?)

| Leon a răspuns:

Ca aia din Total Recall cu Arnold. Erai la Cernobil cand te-ai nascut?

| Silviu123456 a răspuns:

Esti smechera cu 3 sanilaughinglaughinglaughingpresupun ca ai vrut sa spui decat celalalt...e normal diferenta este intre toate organele dar micawinkingwinkingwinking

| SEXobeat a răspuns:

Tu ai trei sfarcuri?straight face citez"e normal ca sfarcul meu stang sa fie mai mare decat celelalte doua?

| eusiatat_9429 a răspuns:

Eu trebuie sa vad ca sa imi pot da cu parerea, nu pot vorbii in necunostinta de cauza, sincer nu am vazut nici o data trei sfarcuri la o persoana

| rolfenstein a răspuns:

Ooo! ai trei sani?

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Pai cum? ai trei?straight face

| BassBooster a răspuns:

Da uh ai 3 sfarcuri?tongue ai spus(e normal ca sfarcul meu stang sa fie mai mare decat celelalte doua? ) stang+ alealalte 2=3tongue

| camilia1 a răspuns:

Este absolut normal. Exista diferente insesisabile intre cele doua organe de acelasi fel ale unui om: urechi, picioare, sani, maini, etc.