| Bianca78 a întrebat:

Buna TPU. Am și eu o întrebare. Eu și cu iubita mea(amândoi avem 19 ani) era seara și eram amândoi dezbrăcați și ne jucasem. În timp ce ne jucam eu din greșeală am băgat penisul în vaginul iubitei mele. Am simțit o stare de bine și plăcere în același timp. Ea nu știu ce a simțit ca nu mi-a spus. După ce am făcut asta eu rușinat m-am îmbrăcat repede. Întrebarea mea este următoarea: este normal ce am simțit în acel moment? Și sa mai fac ce am făcut pe viitor?

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Nu cred faza cu din gresealahappy
Lasand gluma la o parte nu e ceva anormal ce ai facut. Lasa rusinea la o parte si discuta cu ea direct. Sigur are acum si ea intrebari de genul daca a gresit cu ceva sau daca ti-a placut. Asa incat cel mai bine discutati! Ce atu facut la inceput se cheama preludiu si e absolut ok!
Data viitoare foloseste un prezervativ si nu uitati de dus! Amandoi sau pe randhappy

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ai simtit.

| cristimihailov a răspuns:

Aveti 19 ani cand va insumati varstele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coaie tu esti fumat?
Zici ca ai 7 ani cu o intrebare de genu la varsta ta.
Cica "ne jucam dezbracati"

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Zici ca esti un copil de 12 ani, asa esti la inocenta.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

E de bine. Pe viitor, faceți și voi sex ca oamenii normali. happy
Ea vrea, tu vrei, ce o tot lungiți atâta? Folosiți prezervativul, pentru liniștea voastră.winking