| iionescu a întrebat:

am si eu o intrebare. Eu stiu ca am penisul de 15 cm dar mie mi se pare mic! Cum as putea sa-l maresc? Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lasa-l asa cum e. Este taman bun pentru a fi folosit la orice. big grin Sanatate!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simplu,til legi de un avion si el til va trage, va fi asa mare incat o sa ai un penis de o sa til vada si alea de pe marte, dar serios acum singura modalitate este operatia atat, restul sunt basme

| Violleta2022 a răspuns:

Este mediu si fii multumit cu cat il ai, ca altul nu-ti mai creste si nici nu se lungeste.

| Frank51 a răspuns:

Ce imi place foarte mult la voi copii, este faptul ca nu ati intretinut nici-un act sexual, dar va ingrijorati de marimea penisului. Nimeni nu v-a spus marimea ideala, daca il considerati mic, o faceti pe ce baza? Pe baza ca ati auzit pe net si pe la prieteni ca este bine sa o ai mare? Fi-ti seriosi!

Penisul are 2 functii, urinare si reproducere, inca nu stiu nimic despre a 3-a functie, sa fie si un accesoriu estetic...

| minrest a răspuns:

Nu se poate mari in nici un fel. Nu te nenoroci singur. Insasi faptul ca ti se pare mic este o disforie, sa stii; asa ca ai deja o problema psihica, ''multumeste-te'' cu problema asta si nu te mutila.

| ywar a răspuns:

Il prinzi in menghina si apoi te tragi in spate, brusc.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Toata lumea stie ca pentru a-ti mari nevastuica trebuie sa pui untura veche de un an

| Bradlry a răspuns:

Ținând cont că media in Romania este de 13.7 stai bine. Și eu gândeam ca si tine și acum e cam de 17 și îți zic eu că la multe contacte mai rămâne și afara... Degeaba îți bați capul cu asta, ai lucruri mult mai importante

| MihailB a răspuns:

Nu marimea conteaza, ci cum faci tu treaba. Atata timpcat punctul G se afla la o distanta de 5cm, nu iti trebuie un penis de 20cm. Tu trebuie sa stii cum sa o satisfaci.