| Sodexo12 a întrebat:

Buna TPU! Am și eu o întrebare. I-am găsit o pata de sperma in forma penisului soțului pe chilot. Ar fi vorba de înșelat? Dau funda! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil si o simpla masturbare, fiindca sperma ramane pe tractul urinar si apoi se scurge in chiloti.

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mirosi chiloți soțului?

| Sodexo12 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu trebuie sa miros ca sa se vadă pata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și CUM crezi tu că a făcut el sex cu una cu chiloții pe el?

Măcar atâta lucru să ȘTII dacă chiar ești femeie măritată cum face un bărbat însurat sex cu una

- din momentul în care știe că va face sex cu femeia de lângă el are o stare de emoție ca la 18 ani

- pe drum cu aia spre locul unde vor face sex este foarte excitat și emoția este enorm de mare

- când intră în lift cu aia și o atinge ușor aproape TREMURĂ de emoție

- când intră în casă cu ea SAR unul pe celălalt și se sărută și se dezbracă unul pe celălalt în drum spre dormitor și - ATENȚIE - pantalonii și chiloții rămân pe hol unde i-a dat jos bărbatul

- CAD amândoi în pat în dormitor și bărbatul acum INTRĂ în femeie și ejaculează în femeie.

- se duce la baie și se spală.

- se îmbracă cu chiloții și pantalonii și cămașa.

DECI - soțul tău NU te-a înșelat dacă și-a dat drumul SINGUR în chiloți.

Este tipul de RATAT TERMINAT care a VĂZUT o femeie FRUMOASĂ și poate a ejaculat în chiloți ca RATAȚII TERMINAȚI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cît de fraieră poti fi sa intrebi lucruri intime aici pe TPU, iti dai seama ca daca află sotul tau ca poate citeste intrebarea crede ca il banuiesti de infidelitate? Ce minte pot avea unii.

| Sodexo12 explică (pentru anonim_4396):

D-asta exista TPU (dragoste și sex). Dacă te depășește situația, treci peste! Pun ce întrebări doresc!

| just4ubr2015 a răspuns:

Cu siguranta te-a inselat daca avea lenjeria patata s-a dus la alta a finalizat si direct acasa happy

| DeaconuCorina a răspuns:

Nu poate fi vorba de înșelat. Poate a ejaculat in momentul când a văzut o fata frumoasa și i-au plăcut de ea.

| cristianvalentin337 a răspuns:

De unde stii ca e sperma?

| PussyCrusader a răspuns:

Nu doamnă, chestii de genul se pot întâmpla oricând, de multe ori nici nu trebuie sa fie stimulat, este doar corpul lui funcționând normal, in cel mai rău caz a văzut pe internet niste poze mai 18+.