| Cristian_Darius_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Imi place de o fata, ne intelegem foarte bine, lucram in acelasi loc si nu stiu cum sa procedez sa fim impreuna! ????
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

Salut. Pana a ajunge la pasul "de a fi impreuna" sunt multe de observat si de facut. Fata respectiva da semne ca te place? Petreceti des timp impreuna?
Ai putea sa o inviti intr-o zi la un suc/cafea sa povestiti si sa observi cat mai multe despre ea, sa vezi ce intentii are. Te asigur ca daca are sentimente pentru tine o sa iti dai seama repede. Totul incepe cu acea invitatie in oras asa ca nu mai pierde timpul. Bafta.

| Cristian_Darius_1999 explică (pentru Comunity):

Pai da semne ca ma place, si petrecem mult timp impreuna, si iesim la suc, la pizza, prin parcuri!

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa iasa in parc la un festival sau la filmwinking

| Clytia a răspuns:

Invit-o în oraș mai întâi. După poți să-i spui ce simți pentru ea și cine știe, poate e reciproc.
Mult noroc!

| Ana7807820 a răspuns:

Invit-o la intalniri o data pe saptamana si vorbiti de cate ori aveti ocazia happy
Bafta!

| Larysa690 a răspuns:

Invit-o la un suc.