| Samyta a întrebat:

Am si eu o intrebare, iubesc un baiat de mult timp (un an), cred ca si-a dat seama, pentru ca m-a intrebat daca il plac, dar eu am negat, ceea ce nu inteleg e ca daca si el ma place sau nu, pentru ca daca ma placea facea si el un pas macar, asa nu ma baga in seama pe nicio retea de socializare, dar cand ne vedem fata in fata, desi nu ne vedem prea des, nu ma mai lasa in pace, ma tachineza mereu. Deci, voi ce credeti ma place sau nu?

Va rog, raspunde-ti cat mai multi! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca esti cam prostuta, daca el te-a intrebat si tu i-ai spus ca nu-l placi, cum te mai astepti ca el sa faca vreun pas?
L-ai descurajat, l-ai indepartat si tu vii si ne intrebi de ce nu te baga in seama?
Gandeste-te bine ca, comportamentul si refzuul tau au generat comportamentul lui!
Nu-i usor cand cineva iti spune ca nu te place!
Din pacate, ti-ai facut-o cu mana ta!

| mentholinks a răspuns:

Eu cred ca nu te place in felul in care vrei tu sa te placa.

| KindKid17 a răspuns:

Nu te place, doar ii esti simpatica. Te vede ca pe o amică. Nimic mai mult. Zic asta pentru ca asa fac si eu cu fetele care nu imi stârnesc interesul. Ar trebui sa il ignori sa vezi ce face.

| Shophia18 a răspuns:

Nu te place poate s-a prins ca il placi ca Barbatii simt asta! Si poate sa faca un pic de misto sau te simpatizeaza! Dar nu e vorba de Dragoste