| kata6 a întrebat:

La mine la scoala cam toti baietii "deranjeaza" fetele( adica: le pun mana pe fund, pe sani). Eu nu fac asta! Credetti ca e rau, sau ca sunt ciudat?big grin Multumesc anticipat! (scuze de categorie).

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Nu e rau si nici nu esti ciudat... poate ca esti mai timid din fire dar in general sa stii fetelor le place asta.fiecare e diferit si daca tu nu faci asta nu inseamna ca e ceva rau sau ca trebuie sa te iei dupa ceilalti.succes! funda?happy

4 răspunsuri:
| Roxanaღ a răspuns:

Pai dupa parerea mea faci foarte bine. La unele fete le place chestia asta. De obicei celor mai perverse. Dar fetelor care se respecte le enerveaza foarte tare. Continua tot asa. Nu e ciudat deloc, e foarte bine. Restul baietilor dupa parerea mea se fac de rusine.

| OOOLEOOO a răspuns:

Faci bine foarte bine happy Daca observi pe fete le cam deranjeaza :\

| lauthebest99 a răspuns:

Pune ma si tu mana ma sa te simti bine laughing

| Dawn a răspuns:

Nu esti ciudat. Esti fie mai timid, fie bine educat. Fetele inteligente vor remarca asta si va fi in avantajul tau. Succes!