| Necunoscut123456789 a întrebat:

la scoala ne pune sa facem cadouri de craciun fiecare cu cineva si am tras fiecare cate un bilet.Am cazut cu fata de care imi place si nu stiu ce sa-i fac cadou,m-am gandit la ceva cu specific de craciun.Ce ziceti mai ales fetele, dati-mi o idee big grinbig grin! Funda+vot!

11 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Pai depinde ce cei place si ei! I-ai un ursulet, poate reusesti sa gasesti cu culoarea ei preferata, o inima dintr-aia din plus din moment ce o placi, sau un parfum care-i place, nu cred ca nu vorbeste cu colegele la scoala despre astahee hee o felicitare..ciocolata ei preferata.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Un vibrator magic!

evenso
| evenso a răspuns:

Aici gasesti idei de cadouri de toate feluri:

http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/tag/cadouri%20pentru%20colegi

| DiazAndreea a răspuns:

Eeee:X vezi ca se gasesc globuri in forma de inima foarte faine si in tema cu craciunul, un lantisor cu mos craciun sau cu o fundita rosie, bratara cu cv in ton de craciun. depinde si cati ani aveti, poti sa i iei si niste lumanari parfumate rosii si cu ceva de craciun, dar daca te duci intr-un magazin de cadouri te vor indruma si cu siguranta vei alege cadoul perfect:*

| JustRoBo a răspuns:

Salut necunoscut esti cumva de la scoala nr 14? Cred ca esti in clasa cu sorumea:X

| Necunoscut123456789 explică (pentru JustRoBo):

Sunt din Suceava de la scoala nr 9...ion creanga si am 14 ani

| EuEuEu2 a răspuns:

Un lantisor
O bratara
Un lantisor
O esarfa
Niste cercei
Un ursulet inmbarcat cu ceva de craciun
Un mos craciun de plus

Sper ca te-an ajutat. Funda?

| 3ly3 a răspuns:

Ce draguț! Pai ce fel de fata este? Ce ii place? ce fel de caracter are?

| 3ly3 a răspuns:

La mine in clasa nu se organizeaza astfel de actiuni sad...

| 3ly3 a răspuns:

Pana la urma cel mai frumos cadou ar fi... timpul, atentia si iubirea ta

| lulush a răspuns:

laughing) haha Asa facem si noi in fiecare an laughing Dar se pare ca voi stiti la cine sa faceti cadou. Noua ne zice daca e fata sau baiat. big grin
In fine, legat de intrebarea ta. Zici ca iti place de ea atunci daca esti determinat ca prin acest cadou sa o impresionezi si ai bani in portofel ia-i un lantisor sau o bratara.
Nu ai spus cum e tipa...pretentioasa? simpla?
Daca nu are fite si stii ca ar accepta pana si cel mai simplu cadou atunci fai ceva handmade sau esarfa, chestii de la Bam Boo, ursulet.
In orice caz nu trebuie sa fie ceva cu specific craciunului asa ii arati ca nu ai dat importanta cautarii thinking