| DeeaElenaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare mai delicatăhappy Am avut contact sexual cu terminare in vagin, acum 2 zile si acum o zi.Normal ciclul menstrual ar trebui sa vina pe data de 18, sunt sanse sa raman insarcinata? Imi doresc mult un copil.Tin sa zic ca am urinari dese cu dureri in zona vaginala si asta doar dupa contactul sexual! Un raspuns cat mai repede Pls!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai o infectie urinară de aceea urinezi asa des, mergi la medic sa te consulte ginecologul.

| DeeaElenaaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Intrebarea mea era alta, si cred ca era adresata mai mult femeilor?

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil sa ramai gravida. Ca sa ramai gravida este bine sa faci sex neprotejat cu iubitul si sa ejaculeze in tine, in perioada fertila.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu te-ai protejat sunt șanse să rămâi însărcinată.
Așteaptă un timp și după fă un test de sarcină.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Asteapta 21 zile si fa un test.

| ThyDoom a răspuns:

Da. Normal că poți rămâne dacă și-a dat drumul în tine și nu pe lângă.

| DeeaElenaaaa explică (pentru ThyDoom):

Nu are nimic daca e cu mai mult de o saptamana inaintea ciclului menstrual?