| MariaTeodora22 a întrebat:

am si eu o intrebare, poate va suna cam stupid...cum imi pot da seama daca iubitul meu ma minte in legatura cu o fata?

DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Cat timp relatia voastra evolueaza in directia geloziei si a nesigurantei, trebuie facuta o schimbare. Cu ce te ajuta daca aflii ca te minte sau nu? Nesiguranta nu va disparea. Vrei subiect de cearta? Mai bine incercati sa va dezvoltati comunicarea reala in cuplu si nu discutiile astea care duc la cearta mereu.

| cristi10grei a răspuns:

Incerca sa prinzi incredere in tine si dupa in el, dar pastila faina e sa rogi o pretena de ata sa se bage pe el si daca el acepta clar e un fustangiu