| Ioana27Ioana a întrebat:

TPU.Am si eu o intrebare si in acelasi timp o nelamurire. Am o relatie de 3 ani si 9 luni cu un barbat cu 10 ani mai mare.El a fost plecat din tara timp de un an si ceva timp in care eu am fost din cand in cand la el.In prezent el s-a intors in tara.Are probleme cu munca pentru ca s-a desprins de legaturile de aici.Si mai avea probleme si ca nu avea unde sa stea acum ca s-a intors.Eu nemaivazandu.Ma cu el de 2 sapt pentru k tot avea de munca am facut o greseala pe care I.Am marturisit-o la tel si anume ca am fost la cineva si m.Am dezbracat in fata lui.Si atunci mi-a spus ca sa raman cu el si mi-a inchis tel.Si nu am mai vb de 4-5 zile.Eu nu stiu ce sa mai cred si nici eu nu l.Am mai cautat.Cam ce as putea crede.Ce sa fac? Multumesc

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Reactia lui mi se pare foarte normala.tu ce ai cautat dezbracata in fata altui barbat.are toate motivele sa se desparta de tine.Asta e o greseala pe care trebuie sa ti-o asumi!

| relian a răspuns:

Ai facut greseala ca te-ai dus la altul nu ca iai spus astuia.Ca iai spus e f bine, eu as aprecia asta, dar nu inseamna ca daca aperciz ca esi sincera gata e totul bine. Odata ce te-ai dezbracat la ala sa nu spui ca doar atit ai facut.Deci trebuie sa spui ca tiai traso cu altul, parca suna mai frumos nu? Asa si iai spus iubitului tau ce ai facut.Eu in locul lui as pune multam, apereziz sinceritatea ta, acum mergi la ala si vedetive de drum sau de treaba in continuare.Nu stii ce sa mai crezi adica? Ai 27 de ani, ai iubit, te duci si faci sex cu altul si tot tu vii si spui nu stii ce sa mai crezi.Hai ca esti tare de tot.Ce ar fi sa vina si el aduce una acasa fac sex, apari tu si ce spui? Probabil o sa fii foarte happy ca iubitu tau e cu alta in pat.Cred ca ai ceva probleme.ce sa faci? Trebuia sa il cauti si sa-i spui cum sta situatia, de ce te-ai culcat cu altul, eventual sa iti cri scuze si cam atit ai putea face.In rest lasa timpul sa treaca si vezi ce o sa se intimple.

Răspuns utilizator avertizat
| Nake a răspuns:

Du-te la ala n-auzi?