| Christabelle a întrebat:

:* Am si eu o intrebare si vreau sa ma lamuresc aici, cu ajutorul vostru.Este vorba despre un baiat, un baiat dragut, de la mine din scoala, e mai mare cu doi ani decat mine si ma gandeam ca asta e problema, deoarece este destul de orgolios si se da "matur" ca sa spun asa, conteaza aspectul fizic si tot.Am incercat sa vorbesc cu el pe Facebook, dar nu mi-a raspuns si de Craciun, i-am scris un mesaj cu tot ceea ce simt/cred.La scoala, tot se uita la mine, foarte des, cand nu ma uit, prietenele imi spun ca-mi zambeste si cand ma uit, nu.In vara cand ne-am intalnit la o terasa [fiecare cu prietenii lui] se tot intorcea si facea tot posibilul sa ma vada, cand ma vede nu-mi pierde nici o miscare.Mereu ii da Like-uri unei fete care este ca el, e destul de dura si la comentarii raspunde asa, direct si rautacios si asta ma deranjeaza, adica fetelor, sa va placa un baiat si el la tot sa ii dea Like-uri? Cam nasol sentimentu'.El este atent la tot ce posteaza, iar profilul l-as numi fiind chiar perfect, ceea ce e ciudat, deoarece perfectiunea nu exista, dar e posibil sa ii placa de aceasta fata ca seamana cu el? O place, ma place/ma simpatizeaza? Ce credeti? Dau funda! Multumesc anticipat! :*

17 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Poate l-a îmblânzit oleacă.
Nu te place...și nici nu se merită ca tu să mai stai cu gândul la el.

| BlackFlowerzBoy a răspuns (pentru h3r):

Tie chiar iti place sa comentezi asa degeaba? De unde stii tu ca nu o place? Cred ca tu ai vreo problema si ii indispui si pe alti asa ca SHUT UP BITCH!

| h3r a răspuns (pentru BlackFlowerzBoy):

De unde știi tu că o place?
Ține prostia pentru tine, copil ratat!

| Chrisz a răspuns (pentru BlackFlowerzBoy):

Poate dacă aţi vizita şcoala şi nu aţi mai mânca literele, băi băieţI, aţi avea dreptul să vă luaţi de alţii, dar aşa staţi pe curu' vostru ăla bătătorit de scaunul de la birou, pe care îl ocupaţi toată ziua în faţa pc'ului, sun of the BITCH...Cred că voi aveţi probleme grave cu limba maternă, dar vă daţi mari şi tari pe net, luându'vă de alţii, care vă sunt superiori doar prin faptul că ştiu să scrie, darămite de inteligenţă...Acum aştept să mă înjuri/critici, iar eu aştept să ţi le bag undeva!

| DNSK a răspuns (pentru BlackFlowerzBoy):

Fiecare isi spune punct de vedere, da? ea are un punct, tu ai un punct, eu am un pct. pentru ce te dai smardoi pe internet? e fata, tine-ti cuvintele astea pentru fetele de la coltul blocui tau

| h3r a răspuns (pentru Chrisz):

Să fie sănătos, și el și ceilalți "inteligibli"!

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

Păi nu, că pe site-ul ăsta doar "norocu' prostului" e valabil! Ăștia ca el niciodată nu-și văd prostia.

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

Noi sa fim sanatosi, ca..restul vine

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

Kiss.

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

Da-i id-ul? facebook-ul? hi5 ai? asl pls. prieten ai?

| DNSK a răspuns (pentru DNSK):

Dai* scuze de greseala

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

Nu, mă vrei?! big grin

| BlackFlowerzBoy a răspuns (pentru h3r):

In primul rand invata sa vorbesti copila in al doilea rand nu mai incerca sa indispui lumea! Incearca sa o ajuti nu sa o faci sa se simta mai prost de aceea se numeste "Toti Pentru Unu".

| h3r a răspuns (pentru BlackFlowerzBoy):

Du-te culcă-te, mai târziu se merge la biserică.

| Larisssaa a răspuns:

Poate se uită insistent la tine, de la mesajul de Crăciun.
Şi poate o place pe fata aia... happy

| BlackFlowerzBoy a răspuns:

Iti spun o regula care rar este incalcata. Fetele cuminti se indragostesc de baieti rai iar baieti rai de fetele cuminti deci sunt sanse foarte mici ca el sa placa acea fata.Eu iti zic sa vorbesti cu el intre 4 ochii si sa ii spui din nou ceea ce simti si sa astepti sa iti spuna si el. Funda?

| ElStelaro a răspuns:

Hai spun o chestie.Nu ai sigur ce e in mintea si inima unei persoane, fiecare are gusturile lui, poate ca tie aia ti se pare o,, scarba" scuze expresia dar pentru el poate e fata perfecta, cat si despre legatura fata de tine.nush exact poate daca nu te place f mult tot te simpatizeaza dar nu incerca sa pari disperata de el daca te place cu adev va veni singur.O zi placuta!