| Sabyna97 a întrebat:

Buna,Tpu.Am si eu o mica problema.Acum cateva zile m-a sunat cineva(o fata)sa-mi spuna ca prietenul meu e prietenul ei.Si l-am intrebat si zicea ca nu e adevarat.Ce ar trebui sa fac? Sa-l cred pe el sau sa ne despartim?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa pui la cale o intalnire cu amandoi fara sa-si dea seama si sa ii infrunti face 2 face

| Sabyna97 explică (pentru anonim_4396):

De fapt nu stiu, ca l-as crede pe el.Si sunt sigura ca ea mintewinking

5 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Credel.

| adrianamara a răspuns:

Ma eu cred ca inainte de orice decizie ar trebui sa stii adevarul, ati poti da seama si singura adica din comportamentul lui! Ea s-ar putea sa fie doar o admiratoarea de-a lui asa cum s-ar putea sa fie si adevarat!

| Sabyna97 explică (pentru adrianamara):

Comportamentul lui e foarte ok.Sunt sigura ca nu e adevarat..am banuiala asta.

| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Crede-l pe el...probabil ca ea isi batea joc de tinesad
Funda?