| pisicutza_7425 a întrebat:

am si eu o mica problema, am fost cu un baiat cateva saptamani si dupa aia ne-am despartit, eu inca il iubesc numa ca cu o zi dupa ce ne-am despartit mi-a spus un alt baiat ca ma iubeste numai ca nu-i din oras cu mine si eu la nervi i-am zis ca da vreau sa fiu cu el numai ca acum regret acest lucru, si ar mai fi o problema fostul meu vreau sa fie cu altcineva, nu stiu ce sa fac plus ca cel mai bun prieten a lui fostul ma iubeste... sper ca ma puteti ajuta cu ceva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu baiatul ala si spune-i ca nu vrei sa fii cu el si dupa asta ia o pauza de 2-3 saptamani asa.