| Louise21 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu messengerul :D pana acum imi merge perfect dar acum 2 zile cand am vrut sa intru pe mess mi-a aparut asta: http://img192.imageshack.us/img192/9800/unledspu.png. am dezistalat messengerul, l-am instalat din nou si tot nu a mers :( apoi am luat o alta versiune si a mers... ok, toate bune si frumoase pana am inchis calculatorul. cand l-am deschis putin mai tarziu si am vrut sa intru pe mess iar mi-a aparut acea eroare...si acum orice versiune as instala nu mai merge :( l-am sters de tot si am instalat altul dar tot nu merge :(( plz spuneti-mi va rog ce trebuie sa-i fac pentru a merge. Dau funda :( multumesc anticipat! :* (Scuzati categoria)

2 răspunsuri:
| NedelcuRemus a răspuns:

Pai mai bine gasesti un specialst sa til faca.Bafta.Funditza?

| MyHaY_7284 a răspuns:

Buna! Instaleaza windowsul si dupa messengerul o sa iti meargabig grin... Baftahappy