| 1004 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Eu cu cea mai buna prietena a mea am fost in parc cu rolele iar iubitul celei mai bune prietene a venit cu un alt baiat Ionel. Am stat neam plimbat si de odata ma trezesc ca Ionel imi spune ' Te iubesc, vrei sa fi cu mine? '.........eu i-am spus ca imi pare rau ca nu-mi place de el si ca e dragut dar nu imi place de el. El ma lasat in pace mia spus bine si sa dus in alta parte a parcului apoi vine 'dani' prietenul lui 'cosmina ' cea mai buna prietena si imi zice ca sa intristat si mai are putin si incepe sa planga. Cand am auzit mam dus si lam inveselit putin spunendui ca saptamana viitoare ii spun raspunsul la intrebarea ' vrei sa fi cu mine ' dar eu nu vreau sa stau cu el si nu stiu cum sa eu spun ca sa nu-i ranesc sentimentele si daca as sta cu el doar de mila nici o ora nu as rezista fiind ca nu imi place de el deloc este cam urat dar nu stiu cum s afac sa nu-i ranesc sentimentele. ajutatima va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| HaS4 a răspuns:

Pai esti pusa intr-o situatie de.....nu am cuvinte dar ia fi atent ii spui foare frumos buna cf si mai vorbiti putin si ii spui mai sti ca ti-am zis ca iti spun raspunsul saptamna viitoare? eu nnu vreau sa te ranesc dar nu te plac dar vreau sa intelegi prieteneste nu sa te superi sau alceva daca nu te plac asta ee. funda plss?

1 răspuns:
| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Au... macar nu esti una din tarfele aleawinking te respect...acum na si tu ii zici cu frumosu ca nu simti nimic pentru el,