| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o nedumerire. daca am ajuns sa intreb aici sa zicem ca sunt putin disperat si reau mai multe pareri.
Sunt cu o persoana de 5 luni, ne-am cunoscut si tot in ziua acea ne-am combinat..nu stiam nimic unul despre celalalt..cu timpul(o luna) am inceput sa vorbim despre trecut si mi-a recunoscut cainca mai are sentimente pentru fostul..am vurt sa pun punct relatiei, dar din prostie sau ca o voiam langa mine am spus sa am rabdare..de atunci sa zicem ca se comporta urat, indiferenta cand nu ii convine ceva la mine imi aminteste de el ca inca tine la el si asa..nu prea avem ce sa vorbim.poate si din cauza ca am o retinere ca ma gandesc ca mai tine la el.mi-a spus ca nu simte nimic pentru mine inca si ca ii sunt simpatic, dar ce nu inteleg de ce mai e cu mine si mai ales ne facem niste planuri de viitor apropiat(mutat impreuna) si altele. daca ea nu simte nimic dupa cum spune de ce vrea astea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De ce stai intr-o relatie in care ea nu are nimic pentru tine si nu poti avea un viitor fericit cu ea?
Tot ce faci este masochism deja, ca te condamni singur la nefericire.
Stiu ca-ti va fi greu, dar mai bine fara ea, decat sa te torturezi singur, zi de zi.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate e la menstruatie man

| mihai69 a răspuns:

Să mor eu dacă pricep chestiile astea...
Ești într-o relație, dar nu ești. Vreți să fiți împreună, dar nu vă pasă unul de altul.
Aiurea rău.
O discuție serioasă și o decizie radicală: ori / ori. Și gata.

| DrGoogle a răspuns (pentru mihai69):

Poate stau impreuna pentru partidele de sex laughing

| OMFGConrad a răspuns:

Ieși din relația asta toxică pentu tine și pansament pentru ea. E orbitoarea pentru amândoi, iar dacă o să ajungeți printr-o minune și să vă căsătoriți nu o să vă țină mai mult de un an.

| Eduard196 a răspuns:

Paraseste-o