| Bianca78 a întrebat:

Buna TPU. Am și eu o nelămurire. Deci eu știu ca dacă faci sex fără prezervativ poți sa iei boli și sa lași și fata însărcinată și etc. Dar întrebarea mea este: care este diferența de senzație dacă o faci fără prezervativ? Va rog explicații cât mai precise și fără răspunsuri la mișto. Ms mult!

Răspuns Câştigător
| Marius2001Pop a răspuns:

Normal ca se simte mai bine fara prezervativ, dar este riscant.
Nu numai ca poate ramane fata insarcinata, dar puteti lua boli.
Sunt prezervative de la durex foarte subtiri care cica s-ar apropia de feelingul natural, dar tot fara se simte cel mai bine.

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

E mult mai bine fara pentru ambii parteneri, una e s-a simtit totul natural si alta cu o bucata de latex.

| Emilian65 a răspuns:

Daca o faci cu prezervativ, senzatiile de placere sunt mai mari. Dar pentru sanatate, si pentru prevenirea unei sarcini este bine sa o faci cu prezervativ.

| MValentin a răspuns:

Păi sincer sa fiu, ceea ce este si logic, fata prezervativ se simte mai bine

| 19flo79 a răspuns:

Atinge-ti prietena (acolo jos) cu degetul, insista usor si delicat.
Acum, repeta experimentul, punand pe mana o manusa de latex happy

Succes!winking