| MusetoiuMaria a întrebat:

am si eu o problema...acum 3 zile m-am dezvirginat si cand fac dragoste cu prietenul meu tot imi curge sange, de la ce sa fie, ma cam sperie

3 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Nu ar trebui să mai curgă după atâta timp, din ce stiu si eu!
Dar fetele care au trecut prin asta or sa iti zică mai sigur.

| Crissmatew a răspuns:

Salut. Nu ai de ce să te sperii. Primele 3-4 contacte după dezvirginare curge sânge. După nu va mai curge. Şi eu am pățit asta. După câteva contacte nu mai curge.