| Cosmin49582 a întrebat:

Am si eu o problema. Am prietena de 2 ani si ne-am început viata sexuală acum 1 an jumătate, dar continui sa ma masturbez ( chiar si de 3 ori pe zi dupa ce am făcut-o cu ea ), e vreo problema? Va rog ajutați-mă! Plsssssss

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca va petreceti prea putin timp in 2/impreuna si nici atunci nu te satisface sexual pe deplin si din acest motiv simti nevoia de a completa dorinta sexuala prin cate o l@b@ bine venita. Nu degeaba se zice ca,, o l@b@ bine facuta si la timpul ei, uneori face cat 10 femei" laughing big grin

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi se pare a fii ok sa te masturbezi atat de mult, si asta in situatia in care ai deja viata sexuala activa.
Poate este nevoie de o parere profesionala, un psiholog ceva.

| mihai69 a răspuns:

Nu e nicio problemă. Dar de ce nu o faceți împreună?!? e mult mai plăcută o labă în doi, mai ales dacă o faceți unul altuia!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tot ti-ai inceput viata sexuala cu prietena, de ce nu apelezi la ea sa faci sex mereu cu ea? Dupa atata masturbare, vei ajunge sa nu mai poti face sex nici cu prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai iubita si faci ca prostul lab"a, asta da logica de curca.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Ai cam multi hormoni, totusi incearca mai rar si pune-o pe prietena ta sa iti faca oral mai mult.

| gigelmaincraftgeimer a răspuns:

Nu e nici o problema.