| Alkyda a întrebat:

Am si eu o problema am un telefon Nokia n97 mini si tot primesc mesaje de la 333 cu textul " Contul tau este inactiv. Reincarca pana la data de 22.08.2011" si nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta? Inca un detaliu ar fi ca nu e de la cartela pentru ca daca bag cartela in alt telefon nu mai primesc acele mesaje.

1 răspuns:
| tudyyy a răspuns:

Ba da e de la cartela. Reincarca-ti cartela cu minim 1 E si nu vei mai primi o perioada de timp acestte mesaje.
Daca nu ma crezi baga cartela in alt tel si tine-o acolo mai mult timp de ex 5 zile. o sa primesti. garantat