| Cesafac a întrebat:

Am si eu o problema, cunosc o fata de 2 ani. si ma inteleg foarte pe bine pe mess cu ea dar fata'n fata e altceva nu pot sa'i vorbesc ..si as vrea un sfat de la voi prin care sa ma apropii de ea..Eu ma gandeam sa nu mai vorbesc nici pe mess cu ea si sa uitam tot... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| secretword a răspuns:

Pai,de ce sa uiti de tot daca te intelegi bine cu ea? Tu trebuie sa faci primul pas ca doar esti baiat nu? Dca crezi ca merita sa fiti prieteni parerea mea e sa nu renunti. Bafta

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai hotaraste-te ce vrei, sa te apropii de ea sau sa uiti tot

| Silviumber a răspuns:

E cam mica nu crezi?

| Cesafac explică (pentru Silviumber):

O cunosc de 2 aniwinking

| Darius3 a răspuns:

Pai parerea mea ii sa iesi cu ea la un suc, bere ce preferi asa ca prieteni vrb putin cu putin daca nu poti dintr-o data si pe parcursul timpului o sa fie mai bine