| lololo a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema este vorba despre un baiat pai nah ii cu mine in clasa la sn si mereu nah ma bazaie am ia in brate etc ma gadila si nah l-am intrebat o data daca are prietena si o zis ca dah si el tot dupa mine era si azi nah cand am fost la scoala eu ieri seara am vb cu un prieten de al lui care ii in calasa cu mine si o zis ca noi ne potrivim etc si ca ma place si se vede asta si azi in pauza am iesit din clasa pe hol el o venit la mine mo tras m-o luat in brate si de mana si nu o vrut sa imi daie drumu la mana pana ce nu o vazut toata clasa si la ora la fel am tine de mana etc si duapia pe la 1 m-am dus eu cu o fata cu un coleg si cu baiatu ala la biliard s-au nah si eu m-am pus pe canape el pe o nacheta dinaia langa un coleg de al meu care era cu pr mea nah ca aia 2 sunt impreuna de ieri si baiatu ala in loc sa vina langa mine se uita la mine insistent si nah duapia s-a dus mi-o luat un suc si s-o pus iarasi pe bancheta aia nu langa mine dupa aia dupa ce s-o ridicat colgu meu de langa fata aia s-a dus sa se joace eu m-am dus aproape de el si i-am zis hai langa mine si m-o luat de mine si o zis nu si am zis na vreisa vin eu langa tine si el zice da si nah m-am dus langa el m-o luat de mana si eu nah mi-am pus acpu pe umarul lui si dupa aia cand mar ridicat capu s-o uitat la mine si cand am vrut sa il sarut imi zice am prietena dupa aia ok am avut dansuri... el se uita la mine si eu l-am intrebat esti suparat el nu eu ok dupa aia cand am ajuns acs si am vb cu el pe mes mi-o zis ca vrea sa fim doar prieteni ca el nu vrea sa o insele pe pr lui si din astea dupa aia am pus eu pe o prietena si un prieten cv care il cunoastea sa il intrebe daca are prietena si il intraba o fata auzi u ai prietena el nu si ii zice lu fata aia vrei sa imi dai nr tau de tel si astazi la scoala l-am intrebat dar o spus ca are prietena dar el tot la mine se uitat si cred ca minte eu sunt idragostita de el nust ce sa mai fac ca sa ii atrag atentia cum sa fac sa fiu mai tupeista vreau niste sfaturi...

Răspuns Câştigător
| Glamglamorous a răspuns:

Fii tu insati si fii indiferenta, dulce nu te lasa usor cucerita...din contra daca faci ce ti-am zis eu ii atragi atentia mult mai mult. Succes! Funda?

| lololo explică (pentru Glamglamorous):

Dap mersi mult ti-am dat funda

| Glamglamorous a răspuns (pentru lololo):

Nu ai pentru. ce. oricandwinking

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce disperata esti normal ca nu te vrea

| lololo explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sti ce daca vb aiurea mai bine nu te baga taci drak di gura

| unknownn a răspuns:

Şi nah... ce să faci, nah te-o fraierit, nah!

| feraryyy78 a răspuns:

Incearca sa fi tu, iar daca te va placea te va placea pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce nu esti.

| lolylolypops a răspuns:

Nu inteleg prea bine!

| Buroklammernset a răspuns:

In primul rand incearca sa scrii mai corect. Incearac niste virgule, puncte si mai putini "H" Pai spune-i ce simti cu adeavarat. Am impresia ca te place, nu stiu de ce! laughing)
Incearca sa iesiti doar voi doi afara. Sper sa ai noroc! :*

| lololo explică:

Scuze am scris cam incurcat si astazi se uita la mine si am vb cu el si mi-o zis sa fim doar prieteni atat pentru ca el zice ca are prietena eu nu mai stiu ce sa cred nu mai stiu ce sa mai vorbesc cu el ceva sfaturi va rog azi la scoala la ora eu am stat in banca la ora si am pus capu pe masa si eram suparata se vedea asta dupa mine si el cum statea cu vederea fix spre mine tot la mine isi intorcea capu un sfat ca eu nu mai am sfaturi pentru mine

| Lauriclaura a răspuns:

Si cu mine un baiat facea asta de mai multe zile... dar dupa astazi se saruta cu bff straight face si si astazi mi-a cerut nr de telefon dar totusi ce-am vazut nu o sa uit atat de repede