| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Eu si prietenul meu ne-am daspartit pentru cateva zile din cauza mea pentru ca am avut o conversatie cu un baiat dar acum ne-am impacat. Problema e ca el e cam indiferent fata de mine desi se vede ca tine la mine dar este inca ranit si in timpul in care am fost despartiti el a vorbit mai mult cu o fata despre care eu am impresia ca il place. Si cand ne-am impacat l-am rugat sa imi arate conversatiile cu fata aia si nu vrea deloc pe motivul ca nu mai vrea sa ne dam parolele ca sa nu mai vada conversatii de-ale mele cu alti baieti si sa surefe iar si ca nu vrea sa mai fie controlat ( cand eram impreuna mi-a dat parola de la mess si eu la fel). Am incercat in toate felurile dar nu vrea deloc sa imi dea parola.

Ma gandeam ca poate imi ascunde ceva din moment ce nu vrea deloc sa imi arate dar in acelasi timp ma gandesc ca ar putea sa stearga conversatiile si sa imi dea parola si s-ar rezolva problema. EL imi garanteaza ca nu e nimic intre el si ea.

Ce ar trebui sa cred si cum as putea sa il fac sa imi arate macar conversatiile daca parola nu vrea sa mi-o mai dea. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| costel24ro a răspuns:

Poate au vb despre tine! stii si tu cum sunt fetele, i-a dat un sfat, p tine te-a pus intr-o lumina mai proasta.sau poate nu vrea sa iti arate ca sa te dispere p tine, considerand o pedeapsa pentru ce ai vb tu cu acel baiat.imi pare rau ca nu-ti pot de folos atat de mult, dar sa stii ce e in capul cuiva si ce ascunde e imposibil!

4 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Poate au discutat despre tine si de aceea nu vrea sa vezi. e posibil si sa ii placa acea fata daca cat timp ati stat despartiti eu au stat de vb si ea a incercat sa-l consolezi,poate il place ea, si iar fi spus ceva p mess ce nu vrea sa vezi. poate acum si-a pierdut increderea de tot in tine, depinde ce discutie ai avut cu acel baiat.e destul uneori o greseala mmica ca apoi partenerul sa te suspecteze in mod repetat si sa-si piarda increderea.ar putea sterge arhiva,daca nu o face poate ii place ce are acolo. daca ar fi fost chiar ceva cu fata aia poate acum erati din nou despartiti de tot. poate inca sunt in tratative.e greu sa stii ce e in capul lui, cu atat mai greu pentru noi care nu traim cu el, tu ar trebui sa-l cunosti mai bine.ai rabdare si mai vb cu el! cu bine si mult succes!

| Elena11 a răspuns (pentru costel24ro):

Intre el si fata aia nu e nimic dar eu nu inteleg de ce nu vrea sa imi arate atat timp cat el afirma ca nu e nimic intre ei.

| costel24ro a răspuns (pentru Elena11):

Poate au vb despre tine! stii si tu cum sunt fetele, i-a dat un sfat, p tine te-a pus intr-o lumina mai proasta.sau poate nu vrea sa iti arate ca sa te dispere p tine, considerand o pedeapsa pentru ce ai vb tu cu acel baiat.imi pare rau ca nu-ti pot de folos atat de mult, dar sa stii ce e in capul cuiva si ce ascunde e imposibil!

| Orte95 a răspuns:

O ftte pe aia si pe tine te tine la caterica

| hackey a răspuns:

De intimitate ai auzit? E dreptul lui ca si al tau. Tu nu mai ai incredere in el iar el nici atat in tine asa ca de ce ti-ar da-o?